„Rewitalizacja zabytkowego cmentarza w Międzyrzeczu – Obrzycach”.
- Numer postępowania DA.III.2721.2.21.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-07 13:35 | - | |||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia-30.pdf | 2026-07-07 13:35 | 287 KB | ||
|
|
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.pdf | 2026-07-07 13:35 | 493 KB | ||
|
|
Dokumentacja projektowa.zip | 2026-07-07 13:35 | 668.62 MB | ||
|
|
Załączniki do SWZ w wersji edytowalnej.doc | 2026-07-07 13:35 | 525 KB | ||
|
|
Projekt Umowy.pdf | 2026-07-07 13:35 | 716 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00327633/01.pdf | 2026-07-07 13:35 | 106 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Zmiana treści SWZ.pdf | 2026-07-08 11:36 | 140 KB | ||
|
|
Oświadczenie art. 125 ust. 1 Pzp po zmianie z dn. 08.07.2026 r..doc | 2026-07-08 11:37 | 423 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00351862/01.pdf | 2026-07-20 14:55 | 38 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00359039/01.pdf | 2026-07-23 14:41 | 47 KB | ||
|
|
Projekt Umowy po zmianach w dn. 23.07.2026 r..pdf | 2026-07-23 15:04 | 641 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Zmiany i wyjaśnienia treści SWZ | Zmiany i wyjaśnienia treści SWZ | - | |
|
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | - | |
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - | |
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | - |
