Realizacja konferencji pt. Innowacje Lubuskie – gospodarcze podsumowanie roku.

  • Numer postępowania DA.III.2721.2.43.2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-11-10

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-11-14 11:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-11-14 12:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-11-04 13:35
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-04-17 14:25

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-11-04 13:35 -
    icon Ogłoszenie 2025/BZP 00514398/01.pdf 2025-11-04 13:35 89 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia-22.pdf 2025-11-04 13:35 292 KB
    icon Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ i Umowy.pdf 2025-11-04 13:35 583 KB
    icon Projekt Umowy - załącznik nr 4 do SWZ.pdf 2025-11-04 13:35 453 KB
    icon Załączniki do SWZ - wersja edytowalna.doc 2025-11-04 13:35 464 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienia i zmiany treści SWZ Wyjaśnienia i zmiany treści SWZ -
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa