Kompleksowa organizacja wydarzenia pn. „Kongres Gospodarczy – Lubuskie 2025” na terenie województwa lubuskiego.

  • Numer postępowania DA.III.2721.2.27.2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-10 11:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-10 12:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-06-02 14:14
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-04-17 14:16

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-06-02 14:14 -
    icon Ogłoszenie 2025/BZP 00258628/01.pdf 2025-06-02 14:14 90 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia-32.pdf 2025-06-02 14:14 279 KB
    icon Opis przedmiotu zamówienia.pdf 2025-06-02 14:14 589 KB
    icon Projekt Umowy.pdf 2025-06-02 14:14 490 KB
    icon Załączniki do SWZ - wersja edytowalna.doc 2025-06-02 14:14 462 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienia i zmiany treści SWZ. Wyjaśnienia i zmiany treści SWZ. -
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa