"Promocja Województwa Lubuskiego poprzez przewoźników lotniczych operujących z lotniska Zielona Góra/Babimost do lotniska im. F. Chopina w Warszawie i innych międzynarodowych portów lotniczych.” (Turcja)
- Numer postępowania DA.III.2721.1.9.2025
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-05-05 09:44 | - | |||
|
|
Ogłoszenie 2025-OJS086-00287989-pl.pdf | 2025-05-05 09:44 | 91 KB | ||
|
|
JEDZ espd-request.pdf | 2025-05-05 09:44 | 89 KB | ||
|
|
JEDZ espd-request.xml | 2025-05-05 09:44 | 131 KB | ||
|
|
Załączniki do SWZ w wersji edytowalnej.doc | 2025-05-05 09:44 | 146 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf | 2025-05-05 09:44 | 378 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Zawiadomienie o wyborze oferty najkorzystniejszej-5.pdf | 2025-06-20 14:14 | 136 KB |
