"Promocja Województwa Lubuskiego poprzez przewoźników lotniczych operujących z lotniska Zielona Góra/Babimost do lotniska im. F. Chopina w Warszawie i innych międzynarodowych portów lotniczych.” (Turcja)
- Numer postępowania DA.III.2721.1.9.2025
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-05-05 09:44 | - | |||
|
|
Ogłoszenie 2025-OJS086-00287989-pl.pdf | 2025-05-05 09:44 | 91 KB | ||
|
|
JEDZ espd-request.pdf | 2025-05-05 09:44 | 89 KB | ||
|
|
JEDZ espd-request.xml | 2025-05-05 09:44 | 131 KB | ||
|
|
Załączniki do SWZ w wersji edytowalnej.doc | 2025-05-05 09:44 | 146 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf | 2025-05-05 09:44 | 378 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | - | |
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - | |
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | - |
