Promocja Województwa Lubuskiego poprzez przewoźników lotniczych operujących z lotniska Zielona Góra/Babimost do lotniska im. F. Chopina w Warszawie i innych międzynarodowych portów lotniczych.” (Tunezja)

  • Numer postępowania DA.III.2721.1.7.2025
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-02 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-02 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-04-30 10:11
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-08-13 09:23

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-04-30 10:11 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-04-30 10:11 2.98 MB
    icon Załączniki do SWZ w wersji edytowalnej.doc 2025-04-30 10:11 145 KB
    icon JEDZ espd-request.xml 2025-04-30 10:11 132 KB
    icon JEDZ.pdf 2025-04-30 10:11 90 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf 2025-04-30 10:11 378 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2025-06-02 13:17 132 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa