Kompleksowa realizacja zadania pn. „Organizacja Lubuskiego Festiwalu Innowacji 2025”.

  • Numer postępowania DA.III.2721.2.23.2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-20 11:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-20 12:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-04-29 09:32
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-04-17 14:15

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-04-29 09:32 -
    icon Ogłoszenie 2025/BZP 00209752/01.pdf 2025-04-29 09:32 101 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia-29.pdf 2025-04-29 09:32 310 KB
    icon Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf 2025-04-29 09:32 657 KB
    icon Projekt Umowy.pdf 2025-04-29 09:32 287 KB
    icon Załączniki do SWZ.doc 2025-04-29 09:32 516 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie 2025/BZP 00222263/01.pdf 2025-05-08 13:30 40 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Zawiadomienie o wyborze oferty najkorzystniejszej-4.pdf 2025-06-09 14:16 517 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa