„Promocja Województwa Lubuskiego poprzez przewoźników lotniczych operujących z lotniska Zielona Góra/Babimost do lotniska im. F. Chopina w Warszawie i innych międzynarodowych portów lotniczych.”

  • Numer postępowania DA.III.2721.1.5.2025
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-20 11:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-20 12:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-04-18 11:17
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-09-10 07:20

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-04-18 11:17 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane w D.U.U.E.pdf 2025-04-18 11:17 125 KB
    icon Projekt umowy - Załacznik nr 9 do SWZ.pdf 2025-04-18 11:17 152 KB
    icon JEDZ.pdf 2025-04-18 11:17 74 KB
    icon JEDZ.xml 2025-04-18 11:17 98 KB
    icon Załączniki do SWZ w wersji edytowalnej.doc 2025-04-18 11:17 146 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf 2025-04-18 11:17 308 KB
    icon OPZ - Załącznik nr 1 do SWZ i Projektu Umowy.pdf 2025-04-18 11:17 129 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia opublikowane w D.U.U.E.pdf 2025-09-10 07:20 80 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa